herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie zaprasza uczniów szkół z terenu powiatu dzierżoniowskiego do udziału w X Powiatowym Konkursie Kartek Wielkanocnych. Termin przyjmowania prac mija 12 kwietnia.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką kartki świątecznej zawierającej motyw kojarzący się ze Świętami Wielkanocnymi.

Kartka może zawierać życzenia, jednak nie będą one podlegały ocenie. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną kartkę. Prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę.
Rozmiar kartki nie może przekroczyć formatu A5 (148mm x 210mm). Z tyłu pracy należy przykleić metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora pracy, nazwę szkoły, jej typ i klasę.

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy składać do 12 kwietnia do godz. 14.30 w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (Rynek 27, III piętro, pokój 304).

Najładniejsze kartki zostaną nagrodzone przez jury. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na kwietniową sesję Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, na której otrzymają dyplomy i nagrody pieniężne.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela pracownik Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki – Tomasz Dudlej, tel. (74) 832 36 62.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia