herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu dzierżoniowskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 24 sierpnia.

Konkurs jest adresowany do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. Mieszkańcy mogą zgłaszać do konkursu jedynie tradycyjne wieńce dożynkowe w kształcie korony. Powinny one być wykonane tylko z naturalnych materiałów, to znaczy nie mogą zawierać elementów plastiku, styropianu czy sztucznych kwiatów.

Zwycięzca konkursu uzyska prawo do reprezentowania powiatu dzierżoniowskiego na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 4 września w Krzyżowej (Powiat Świdnicki).

Laureaci konkursu otrzymają również nagrody pieniężne o wartości: I miejsce – 400 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 200 zł.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać faksem na nr 74 832 18 62, pocztą e-mail na adres ek@pow.dzierzoniow.pl lub złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (Rynek 27, II piętro, pokój 207). Termin przyjmowania zgłoszeń mija w środę 24 sierpnia o godz. 15.00.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela pracownik Wydziału Edukacji i Kultury – Beata Stefańczyk, tel. (74) 832 18 62.

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy