herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs „Nie dla czadu!”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Rozpoczynamy kolejny konkurs organizowany przez starostę dzierżoniowskiego i komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie, w którym mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego mogą wygrać czujniki tlenku węgla.

Jest to konkurs podnoszący świadomość ludzi i zachęcający do stosowania czujników tlenku węgla w swoich domach i mieszkaniach, konkurs jest jednym z działań realizowanego na terenie powiatu dzierżoniowskiego programu „Nie dla czadu”.

Wypełnione ankiety można składać w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Dzierżoniowie przy ul. Piłsudskiego 26, 58-200 Dzierżoniów lub wysyłać na podany wyżej adres pocztowy lub email: prewnencja@kppsp.dzierzoniow.pl w nieprzekraczalnym terminie do 4 listopada 2016 roku. Ankiety wypełnione przez pełnoletnich mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego będą brały udział w losowaniu 20 sztuk czujników tlenku węgla ufundowanych przez Stowarzyszenie „Bezpieczna Gmina – Bezpieczny Powiat” w Dzierżoniowie. Zakończenie konkursu z przekazaniem czujników odbędzie się podczas najbliższego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można otrzymać pod nr tel. 748-32-53-91 lub 608-814-962.

Informacje o zagrożeniach powodowanych tlenkiem węgla

Ankieta „Nie dla czadu”