herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

„Najpiękniejsze Wielkanocne Palmy”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Powiat Dzierżoniowski zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie pod nazwą „Najpiękniejsze Wielkanocne Palmy”. Jest on organizowany w ramach tegorocznej „WielkiejMocy Tradycji”, czyli wydarzenia kultywującego Święta Wielkanocne w naszym powiecie.

W konkursie będą oceniane prace wykonane własnoręcznie przy użyciu materiałów naturalnych (np. bukszpanu, bazi, suchych kwiatów itp.) oraz bibuły, krepy, wstążek, wydmuszek. Do przedświątecznej rywalizacji zapraszamy prawdziwych pasjonatów rękodzieła, ponieważ do konkursu można zgłosić palmy długości od 1,5 do 3 metrów. Prace mogą być wykonane przez osoby indywidualne lub grupy zarówno formalne, jaki i nieformalne. Przygotowania najlepiej rozpocząć już teraz.

Palmy wielkanocne wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszeniową, należy składać od 23 do 25 marca 2020 do godziny 14:00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, ul. Świdnicka 23, Dzierżoniów, tel. 74 64 64 656.
Warto się postarać, gdyż do zdobycia są cenne nagrody.

Dla autora najładniejszej palmy przewidziano nagrodę w wysokości 500 zł. Za drugie miejsce można otrzymać 300 zł, a za trzecie 200 zł.
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 29 marca podczas wydarzenia pn. „Wielka Moc Tradycji”, które odbędzie w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, tel. 74 832 36 62, e-mail: promocja@pow.dzierzoniow.pl.

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZE WIELKANOCNE PALMY”