herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Powiatowy Konkurs na Recenzję Filmową

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego do wzięcia udziału w konkursie, honorującym dokonania Sylwestra Chęcińskiego.

Zabawa przeprowadzona będzie pod hasłem „Tutaj jestem wśród samych swoich”. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie polskiej kultury filmowej oraz przybliżenie sylwetki i twórczości związanego z Dzierżoniowem absolwenta I Liceum Ogólnokształcącego, wybitnego reżysera Sylwestra Chęcińskiego.

Konkurs otwarty jest nie tylko na uczniów szkół podstawowych i średnich, ale i wszystkich dorosłych mieszkańców naszego powiatu. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać recenzję dowolnie wybranego filmu w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego, a następnie wysłać ją na adres I Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. Nieprzekraczalny termin składania prac to 25 listopada. Szczegóły udziału w konkursie znaleźć można w załączonym regulaminie.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Dzierżoniowskiego Grzegorza Kosowskiego, Burmistrza Dzierżoniowa Dariusza Kucharskiego oraz Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa.

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU NA RECENZJĘ FILMOWĄ