herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Praca dla wychowawcy w Domu Dziecka w Piławie Górnej

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach w skład którego wchodzą domy dziecka w Pieszycach i Piławie Górnej poszukuje pracowników na stanowisko wychowawca.

Panorama Piławy

Miejsce pracy: Piława Górna

  1. Liczba wolnych miejsc: 3
  2. Wymiar czasu pracy: 3 x pełny etat

OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW:

  1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne ( w tym licencjat) , z zakresu pracy socjalnej , psychologii, wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione przygotowaniem pedagogicznym uprawniającym do wykonywania zawodu nauczyciela
  2. Umiejętność pracy z dziećmi ( doświadczenie mile widziane)
  3. Gotowość do pracy w czasie równoważnym wg grafiku
  4. Niekaralność
  5. Zaangażowanie i dyspozycyjność

OGÓLNY ZAKRES ZADAŃ:

  1. Indywidualna praca opiekuńczo-wychowawcza z dzieckiem
  2. Prowadzenie dokumentacji wychowanków
  3. Praca z rodziną

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  1. Płaca zasadnicza od kwoty 5942 zł + dodatki ( premia uznaniowa, dodatek za staż ) dla pełnego etatu
  2. Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  3. 1000 zł Dodatek Motywacyjny od 1 lipca 2024 roku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 74 837 12 91, lub mailowy: i.bugaj@wp.pl