herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Rok 2020 nie pozwolił na realizację największego sportowego przedsięwzięcia w Powiecie Dzierżoniowskim jakim miał być Sowi Bieg. Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie spokojniejszy i że każdemu z nas uda się zrealizować postawione przed sobą cele.

Grafika promująca imprezę. U góry serce w kolorze czerwonym, a w nim głowa sowy i telefon komórkowy z otwartą aplikacją biegową. Poniżej napis z tytułem imprezy i datą wydarzenia.

Świetną okazją do treningu i aktywności na świeżym powietrzu, będzie propozycja uczczenia dnia zakochanych 14 lutego! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Walentynkowym Wirtualnym Sowim Biegu.

Do przebiegnięcia jest dystans 10 kilometrów na trasie wybranej przez Was w taki sposób, by ślad w urządzeniu GPS, który pozostawicie po jej przebiegnięciu, tworzył kształt serca. Dla tych, którzy będą najbliżej dystansu i kształtu idealnego serca przewidzieliśmy walentynkowe upominki.

Biegać możecie po asfalcie, przełajem wśród pól, a także w okolicznych lasach i górach. Na trasę koniecznie zabierzcie swoją druga połówkę (żonę, męża, narzeczoną, narzeczonego lub dziewczynę albo chłopaka). Dopuszczalna jest również inna niż bieganie, forma uczestnictwa w naszej zabawie – możecie jeździć konno, rowerem, czy na nartach.

Zacznijcie przygotowania, wybierzcie optymalną dla Was trasę i do zobaczenia w lutym!

Swoje wyniki po przebiegnięciu Walentynkowego Wirtualnego Sowiego Biegu, w formie zdjęcia potwierdzającego przebiegnięcie wyznaczonego dystansu, wrzućcie w komentarzu do wydarzenia, które znajdziecie na facebooku.