herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wirtualny Konwój Mikołajów dla Domu Dziecka w Pieszycach 1-10 grudnia

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

1 grudnia rusza Wirtualny Konwój Mikołajów dla Domu Dziecka w Pieszycach. Pokonaj minimum 5 kilometrów biegiem, marszem lub rowerem, wpłać 10 złotych na konto Domu Dziecka i otrzymaj pamiątkowy medal. Dystans można zaliczyć jednorazowo lub w odcinkach.

grafika promująca Wirtualny Konwój Mikołajów dla Domu Dziecka w Pieszycach

Biorąc udział w wirtualnym konwoju warto zadbać o mikołajkowy akcent, ponieważ można wygrać nagrodę za najlepsze przebranie.

Aby zostać uczestnikiem wydarzenia należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 10 zł na konto Powiatowego Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach, nr rachunku: 73 9527 0007 0026 0837 2000 0001 tytułem: „Mikołajkowa Darowizna dla Powiatowego Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach”. Następnie pokonać dowolną trasę o długości minimum 5 km w terminie od 1 do 10 grudnia 2023 roku i udokumentować ją za pomocą dowolnej aplikacji. Warto ubrać strój z akcentem mikołajkowym i zrobić sobie zdjęcie, ponieważ za najciekawsze przebranie organizator przewiduje upominki.

Każdy uczestnik do 12 grudnia 2023 roku do godziny 12:00 powinien wysłać na adres rozyckigrzegorz2@gmail.com:

a) zrzut ekranu potwierdzający pokonanie dystansu np. na podstawie dowolnej aplikacji,

b) swoje zdjęcie z aktywności,

c) potwierdzenie wpłaty na konto.

Za udział i pokonanie minimum 5 km, pierwszych 100 osób otrzyma pamiątkowy medal. Osobisty odbiór medalu będzie możliwy od 15 do 30 grudnia w kasie Pływalni Miejskiej AQUARIUS w Bielawie ul. Grota Roweckiego 8 w godzinach 6:00-22:00.

Osobą odpowiedzialną za przebieg wydarzenia jest dyrektor sportowy wydarzenia Grzegorz Różycki tel. 509 949 966, e-mail: rozyckigrzegorz2@gmail.com.

Organizatorem Wirtualnego Konwoju Mikołajów dla Domu Dziecka w Pieszycach jest Starosta Dzierżoniowski, a partnerami imprezy są: Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie oraz Bielawska Akademia Biegania.

Wszystkie szczegóły znajdują się w REGULAMINIE WYDARZENIA.