herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wirtualny Konwój Wielkich Serduch dla WOŚP

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Mówi się, że bieganie jest najprostszym sportem, który uprawiać może prawie każdy, bo wszystkie niezbędne elementy do biegania mamy przy sobie. Jeśli więc lubicie biegać i chcecie wesprzeć jedną z największych akcji charytatywnych w kraju, musicie wziąć udział w akcji organizowanej przez Miasto Bielawa i Bielawski OSiR.

Plakat inforujący o wydarzeniu związanym z 29 finałem WOŚP - Wirtualnego Konwoju Wielkich Serduch dla WOŚP. Na plakacie zamieszczone informacje o terminach i zasadach wydarzenia oraz kontakty do organizatorów. Plakat w przewarzającym kolorze niebieskim.

Wirtualny Konwój Wielkich Serduch dla WOŚP to wydarzenie, którego głównym celem jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w ramach 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy okazji wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zintegrować się z innymi sympatykami aktywnego wypoczynku, a Ci którzy dołączą
po raz pierwszy, z pewnością dzięki temu poprawią swoją kondycję i zdrowie.

Dla tych, którym z bieganiem nie po drodze, organizatorzy przygotowali możliwość uczestniczenia w akcji jeżdżąc na rowerze, na nartach lub po prostu maszerując z kijkami do Nordic Walkingu.
W akcji udział mogą wziąć wszyscy chętni niezależnie od wieku.

Wydarzenie rozpocznie się w najbliższą środę 20 stycznia i zakończy w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. Zgłoszenia do udziału w zabawie przyjmowane będą do dnia 31 stycznia pod numerem telefonu 509 949 966. Potwierdzeniem uczestnictwa będzie przesłanie screenu z pokonanym dystansem oraz zdjęcia pamiątkowego na adres mailowy rozykowa@wp.pl, do piątku 5 lutego 2021 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie wydarzenia oraz pod numerem telefonu 509 949 966.