herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wybieramy najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

8 września w Niemczy odbędą się Dożynki Wojewódzkie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Miasto i Gminę Niemcza. Nasz region będzie reprezentowany przez najpiękniejszy wieniec powiatu wyłoniony w Powiatowym Konkursie Wieńców Dożynkowych.

Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich mieszkańców sołectw z terenu powiatu dzierżoniowskiego.
Pula nagród przewidzianych w konkursie to 2200 zł. Autor wieńca, który zwycięży otrzyma 1000 zł, autorzy wieńców z miejsca drugiego i trzeciego otrzymają odpowiednio 700 i 500 zł nagrody.

Do konkursu należy zgłaszać tylko wieńce tradycyjne, to znaczy takie w kształcie korony i wykonane tylko z naturalnych materiałów (bez elementów plastiku, styropianu, czy sztucznych kwiatów).

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać mailem na adres dudlejt@pow.dzierzoniow.pl lub składać osobiście w siedzibie organizatora: Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa  Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27 (pok. 304), 58-200 Dzierżoniów. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 23 sierpnia 2019 roku o godzinie 14:00.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: 74 832 36 62

Regulamin i karta zgłoszeniowa