herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wybierz się z nami na spacer

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Przed nami weekend, w którym według prognoz, nie będziemy mieli dużych powodów do narzekania na pogodę.

Zresztą uważa się, że dla turysty nie ma złej pogody. Dlatego zachęcamy wszystkich do wytchnienia po pracy na świeżym powietrzu. Tym razem aby skorzystać z naszej weekendowej propozycji, wystarczą wygodne buty lub rower, a samochód możemy spokojnie pozostawić w garażu.

Wszystkie możliwości wycieczek i spacerów, na które można wybrać się samemu bądź z rodziną, umieściliśmy na stronie pow.dzierzoniow.pl w zakładce Dla Turysty – Ścieżki Przyrodnicze.

Z nami możesz zwiedzić ciekawe i dla wielu nie odkryte jeszcze zakątki regionu. Malowniczo położone ścieżki przyrodnicze znajdują się w większości na terenach gmin Powiatu Dzierżoniowskiego. Spacerując lub jadąc na rowerze będziemy nie tylko obcować z przyrodą, ale również zwiedzać zabytki czy podziwiać wspaniałe panoramy.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy dokładne opisy każdej z tras wraz z mapką i zdjęciami. Nie sposób więc zabłądzić lub pominąć interesujące miejsca. Zachęcamy więc do wejścia na stronę pow.dzierzoniow.pl i wybrania swojej ścieżki na nadchodzący weekend. Gotowi? A więc do zobaczenia na szlaku!

Na turystyczną wycieczkę zaprasza Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.