herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Z sercem dla WOŚP

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

30 stycznia odbędzie się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tę okazję dzierżoniowski sztab przygotował mnóstwo niespodzianek, a jedną z nich jest bieg pod hasłem „Z sercem dla WOŚP”.

Spotkajmy się 30 stycznia na terenie Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie i na sportowo uczcijmy jubileuszową edycję jednej z największych akcji charytatywnych na świecie.

W biegowej zabawie może wziąć udział praktycznie każdy, ponieważ to sam decydujesz, jaki dystans chcesz przebiec. Wystarczy pokonać jedno okrążenie na wyznaczonej trasie o długości 450 metrów żeby otrzymać pamiątkowy medal. Liczymy jednak na to, że znajdą się i tacy biegacze, którzy zostawią za sobą liczbę 30 okrążeń, nawiązującą do jubileuszowej edycji finału WOŚP.
Ciekawostką jest to, że każdy uczestnik otrzyma oprócz medalu napompowany helem balon w kształcie serca, z którym pokona całą trasę biegu. Dzięki temu oprawa i klimat imprezy będą wyjątkowe. Początek biegu o godzinie 12:00.

Uwaga – liczba miejsc dla uczestników ograniczona do 100 biegaczy. Zapisy będą prowadzone w dniu imprezy od godziny 11:45.
Wpisowe na bieg wynosi symboliczne 5 zł wrzucane do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Oczywiście do wielkoorkiestrowej puszki można śmiało wrzucać większe kwoty.
Tutaj wszystko zależy od was! 👈

Organizatorem biegu „Z sercem dla WOŚP” jest dzierżoniowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Partnerami wydarzenia są: Powiat Dzierżoniowski, Osir Dzierżoniów, Bielawska Akademia Biegania oraz Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.