herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zapraszamy na „Środę z Funduszami”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają organizacje pozarządowe na kolejne tematyczne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Spotkania odbędą się 7 grudnia we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas spotkania w Wałbrzychu, zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania w 2017 r.: na projekty dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020 i na projekty dofinansowane z krajowych programów operacyjnych, w tym z programu operacyjnego Interreg V A Polska – Czechy.

Spotkanie odbędzie się w Wałbrzychu w siedzibie Ratusza Miejskiego przy pl. Magistrackim 1 (II piętro, sala 26) w godzinach od 10.00-13.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 172 lub 173.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.