herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs „NGO – to jest to!”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Przypominamy, że tylko do 28 lutego można zgłaszać kandydatów do konkursu „NGO – to jest to!” ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać w trzech kategoriach:

  • Organizacja Pozarządowa 2016 (dotyczy wszystkich organizacji pozarządowych z terenu powiatu dzierżoniowskiego);
  • Lokalny Lider Organizacji Pozarządowej 2016 (dotyczy członków organizacji pozarządowych, którzy wykazują się ponadprzeciętną aktywnością, podejmują i inspirują działania angażujące społeczność lokalną);
  • Lokalne Przedsiębiorstwo/Osoba wspierająca Organizacje Pozarządowe 2016 (dotyczy przedsiębiorców i osób fizycznych, którzy bezinteresownie udzielają pomocy finansowej lub materialnej organizacjom pozarządowym z terenu powiatu dzierżoniowskiego).

Kandydatów do konkursu może zgłosić każdy – osoba fizyczna lub instytucja. Zgłoszenia na specjalnym formularzu należy składać w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie, Rynek 27 , bądź przesłać na numer faksu 74 832 18 60 lub na pocztę elektroniczną: so@pow.dzierzoniow.pl do 28 lutego 2017.

Wyłonienie laureatów, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się do końca kwietnia 2017 r.

Przedsięwzięcie koordynowane jest przez Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy