herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Lokal użytkowy w Dzierżoniowie

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Lokalizacja: woj. dolnośląskie, miasto Dzierżoniów, ul. Świdnicka 38, w budynku na terenie byłych Zakładów Radiowych „Diora” SA w Dzierżoniowie, na I piętrze; w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem B3U – „obszar rozwoju usług centrum śródmiejskiego”.

Dzierżoniów, ul. Świdnicka 38

Lokal znajduje się w budynku na terenie byłych Zakładów Radiowych „Diora” SA w Dzierżoniowie – lokal nr 3 w budynku 23 przy ul. Świdnickiej 38.

Lokal użytkowy o pow. 1066 m2 położony w budynku na terenie byłych Zakładów Radiowych „Diora”. Budynek niepodpiwniczony wybudowany w technologii uprzemysłowionej w 1970 r.

Lokal będący przedmiotem sprzedaży znajduje się na I piętrze budynku, składa się z 13 pomieszczeń, w tym z hali o powierzchni 754 m2. Wejście do lokalu przez klatkę schodową, bezpośrednio z chodnika. Budynek wyposażony we wszystkie media. Lokal był wykorzystywany pod działalność produkcyjną, obecnie w stanie do remontu.

Lokal posiada księgę wieczystą SW1D/00029564/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie. Z lokalem związany jest udział 1417/10000 części we wspólnych częściach budynku oraz w prawie wieczystego użytkowania działki gruntu nr 55/2 o powierzchni 0,2830 ha, dla której Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie prowadzi księgę wieczystą SW1D/00026673/8.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem B3U – „obszar rozwoju usług centrum miejskiego”.

Nieruchomość stanowi własność Skarbu Państwa.

Mapa terenu