herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Oferty pracy czekają – przyjdź na Targi Pracy

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy na XI Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 21 maja (czwartek) w hali sportowej II LO w Dzierżoniowie przy ul. Garncarskiej 1. Targi rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 14.00.

Powiatowe Targi Pracy to najważniejsze wydarzenie rekrutacyjne w  powiecie dzierżoniowskim. 34 wystawców przygotowało dla odwiedzających Targi w sumie kilkaset ofert pracy.

Dobrze się do Targów wcześniej przygotować i skonsultować swoje CV z doradcą PUP, bo na wielu stoiskach będą się od razu odbywać rekrutacje.

W dniach 18-20 maja wszyscy zainteresowani będą mogli skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Eksperci będą dyżurować:
– w Klubie Pracy PUP w Bielawie (ul. Wolności 109, parter – pok. nr 4)
– oraz w Klubie Pracy w Dzierżoniowie (ul. Świdnicka 38, pokój nr 11) w godzinach od 12.00 do 15.00.

plakat_Targi_minSpecjaliści podpowiedzą, w jaki sposób popracować nad własną aplikacją, aby była w 100 procentach skuteczna, wskażą błędy w już stworzonym CV i doradzą, jak ich uniknąć.

Dla tych osób, które nie będą mogły skorzystać ze wsparcia doradcy przed Targami, będzie czekał Punkt Konsultacyjny na stoisku PUP podczas Targów Pracy 21 maja.
Zapraszamy!