herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wybierz swoją wymarzoną szkołę w Powiecie Dzierżoniowskim

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Świetna baza dydaktyczna i sportowa, interesujące kierunki nauczania oraz znakomici nauczyciele – to wszystko czeka na nowych uczniów, którzy podejmą naukę w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Dzierżoniowski.

Właśnie teraz jest czas decyzji, więc zdecyduj mądrze i wybierz wymarzoną szkołę. Nie zwlekaj i zapisz się do jednej ze szkół na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego. Nabór trwa!

Oferta edukacyjna poszczególnych szkół znajduje się na stronie www.dolnoslaskie.edu.com.pl.

Zawiera ona wszelkie niezbędne informacje na temat szkół i tym samym może pomóc w dokonaniu świadomego wyboru wymarzonej placówki . Strona poprowadzi także kandydata przez cały proces rekrutacji, który zakończy się 19 sierpnia 2020 roku.

W tym dniu zostaną ogłoszone listy uczniów przyjętych do szkół oraz zostaną podane listy wolnych miejsc. Najpierw jednak należy pamiętać o tym, aby zarejestrować się w systemie naboru najpóźniej do 10 lipca!

Rejestrując się, trzeba wprowadzić swoje dane, wybrać maksymalnie trzy szkoły i jak najwięcej oddziałów w każdej z nich oraz złożyć wniosek w szkole pierwszego wyboru.

Aby proces rekrutacji zakończył się pomyślnie, koniecznie trzeba się zapoznać ze szczegółowym terminarzem rekrutacji oraz ofertą kierunków kształcenia na rok szkolny 2020/2021.