herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zapraszamy na sesję Rady Powiatu

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Sytuacja Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie sp. z o.o. będzie wiodącym tematem najbliższej sesji, która odbędzie się 26 lutego w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Świdnickiej 38 w Dzierżoniowie.

W głównym temacie sesji wystąpi Maciej Smolarz, prezes zarządu NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie sp. z o.o., który przedstawi informację o sytuacji kierowanej przez siebie jednostki.

Poza tym radni rozpatrzą projekty uchwał dotyczące: ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu, utworzenia Ośrodka Interwencji Kryzysowej wchodzącego w skład Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie, powołania Komisji Statutowej Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, a także wprowadzenia zmian do Uchwały Budżetowej na rok 2019.

Sesja odbędzie się w sali sesyjnej przy ul. Świdnickiej 38 w Dzierżoniowie. Transmisja na żywo z obrad sesji będzie prowadzona na kanale YouTube Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Początek o godz. 9.00. Zapraszamy do uczestnictwa.