Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Marzec 2020


Kolejne kroki w walce z koronawirusem

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier wraz z ministrem zdrowia ogłosił nowe ograniczenia, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Obowiązują one od 1 kwietnia do odwołania na terenie całego kraju.

Sesja online Rady Powiatu Dzierżoniowskiego

31 marca odbyła się sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego. Ze względu na minimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się COVID-19, obrady samorządu odbyły się w formie online.

OGŁOSZENIE STAROSTY DZIERŻONIOWSKIEGO

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Dzierżoniowskiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie dostęp interesantów do pomieszczeń poszczególnych komórek organizacyjnych zostaje wstrzymany - do odwołania. Zostaje zapewniona możliwość osobistego składania korespondencji przez interesantów we wszystkie dni robocze.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego uchwałą Nr 81/200/20 z dnia 27 marca 2020 roku dokonał rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Dzierżoniowskiego w roku 2020.

COVID-19 – aktualna sytuacja epidemiologiczna

Dane dotyczące sytuacji panującej na terenie powiatu dzierżoniowskiego przekazane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dzierżoniowie. Komunikat z 30 marca 2020 roku.

COVID-19 – Pytania i odpowiedzi, część 2

Zachęcamy do przeczytania drugiej części pytań i odpowiedzi związanych z COVID-19. Tym razem Powiat Dzierżoniowski odpowiada na pytania związane między innymi z kwarantanną.