Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Październik 2020


Modernizacja drogi powiatowej do Ligoty Małej

Dobiegła końca inwestycja drogowa zrealizowana w 2020 roku przez Powiat Dzierżoniowski. Mowa o wymianie nawierzchni drogi nr 3028D prowadzącej do Ligoty Małej.

Starostwo Powiatowe – obsługa klienta w czasie epidemii

Niemal każdego dnia wzrasta liczba nowych zakażeń koronawirusa na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego. Starajmy się więc unikać bezpośredniego kontaktu i ograniczmy wizyty w miejscach takich jak sklepy czy różnego rodzaju instytucje.

Sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego

27 października odbyła się sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego. Tematem przewodnim obrad, które ze względu na pandemię koronawirusa odbyły się w formie zdalnej, był stan realizacji zadań oświatowych Powiatu Dzierżoniowskiego za rok szkolny 2019/2020.

Zostań rodzicem zastępczym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie nieustannie poszukuje osób, które zapewnią tymczasową opiekę dzieciom, które z różnych powodów nie mogą przebywać wśród rodziny biologicznej.

Powiat Dzierżoniowski zaprasza na rower

Uwielbiamy Powiat Dzierżoniowski za jego położenie, atrakcje i szlaki turystyczne oraz za niecodzienne okazy roślin i zwierząt. Kochamy to miejsce również za setki kilometrów tras rowerowych, które przemierzać można zarówno po “płaskim”, jak i w górskim wymagającym terenie.