herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zaproszenie dla NGO

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe powiatu dzierżoniowskiego do wzięcia udziału w szkoleniu „Aktywność obywatelska III sektora”, które odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej 38.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w dwóch panelach tematycznych:

  1. Pozyskiwanie dotacji na działania organizacji pozarządowych poza konkursami gminnymi i powiatowymi w roku 2015 – Marcin Romanowski – Prezes Zarządu Fundacji Manufaktura Inicjatyw.
  2. Petycje jako możliwość wpływania obywateli na działania władzy publicznej – Stanisław Jurcewicz – Senator RP.

Szkolenie odbędzie się w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej 38 (II piętro, pok. 213) w godz. 15.30-17.30.

Szkolenie organizowane jest przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie oraz Centrum Aktywizacji Społecznej w Dzierżoniowie prowadzone przez Fundację Manufaktura Inicjatyw, współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Zgłoszeń prosimy dokonywać do 17 czerwca br. do Biura Spraw Obywatelskich, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, tel. 74 832 52 29; 74 832 52 28, e-mail: so@pow.dzierzoniow.pl.
Szkolenie ngo