herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zmiana godzin pracy Starostwa

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie jest otwarte na potrzeby klientów. W ostatnim badaniu ankietowym osoby załatwiające sprawę w urzędzie zgłosiły propozycję wydłużenia godzin pracy w jeden dzień. W odpowiedzi na tę prośbę starosta zmienił rozkład czasu pracy urzędu.

I tak Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie będzie czynne:
– w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 7.30 – 15.30,
– we wtorki w godzinach 7.30 – 16.30,
– a w piątki w godzinach 7.30 – 14.30.
Zarządzenie starosty dzierżoniowskiego w tej sprawie wejdzie w życie od 2 października br.

Jednocześnie zachęcamy do kontaktów ze Starostwem przez Internet. Aby wymieniać korespondencję z urzędem bez wychodzenia z domu i o dowolnej porze, wystarczy założyć profil zaufany, czyli bezpłatny e-podpis na ePUAP (Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej). Można to zrobić w trakcie jednej wizyty w wybranym urzędzie w naszym powiecie.

Zmiana godzin pracy to nie jedyne udogodnienie wprowadzone na wniosek mieszkańców. Do tej pory na podstawie analizy ankiet m.in. wybudowano windę w budynku głównym w Rynku oraz utworzono Biuro Obsługi Klienta i wykonano podjazd dla niepełnosprawnych w budynku przy ul. Świdnickiej 38.

Zachęcamy więc do podzielenia się swoją opinią na temat jakości usług świadczonych w Starostwie. Ankiety są dostępne pod adresem pow.dzierzoniow.pl, gdzie można je wypełnić i wysłać on-line.
Jeśli ktoś nie ma komputera z dostępem do Internetu, o dowolnej porze może skorzystać z infomatów, które znajdują się przy dwóch budynkach Starostwa – jeden w Rynku, przy wejściu na ul. Krasickiego, a drugi przy ul. Świdnickiej 38.