herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Archiwum. Rok 2019

Najciekawsze wydarzenia w styczniu 2020 roku

Prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w styczniu na terenie powiatu dzierżoniowskiego.

Rosja na bogato

Zapraszamy do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej na kolejne spotkanie w ramach "Klubu Podróżnika". Tym razem będzie to wspaniała opowieść o Rosji.

Rozwój i promocja kształcenia zawodowego w powiecie dzierżoniowskim

23 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie odbyło się spotkanie w sprawie rozwoju i promocji kształcenia zawodowego w powiecie dzierżoniowskim.

Starostwo Powiatowe - rynek

Ogłoszenie o nowych przepisach w sprawie rejestracji pojazdów

Z dniem 1 stycznia 2020 roku wchodzą w życie przepisy wprowadzające kary pieniężne dla właścicieli pojazdów za niestosowanie się do przepisów dotyczących rejestracji pojazdów.

IRON BULLS Bielawa najaktywniejszym Klubem w Powiecie Dzierżoniowskim

Rok 2019 był bardzo aktywnym czasem dla zawodników i zawodniczek z zapaśniczego klubu UKS IRON BULLS Bielawa. W tym sezonie zawodnicy uczestniczyli w ponad 50 zawodach oraz 20 obozach sportowych.

Starostwo Powiatowe - rynek

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza do udziału w pracach Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone do otwartego konkursu ofert.

Sowi Bieg – zapisz się już teraz!

Uwaga biegacze, ruszyły zapisy do wyjątkowej imprezy, jaką z pewnością będzie Sowi Bieg. Trzeba się spieszyć, ponieważ do dyspozycji mamy limitowaną pulę 700 miejsc.

Starostwo Powiatowe - rynek

Skrócony czas pracy Starostwa Powiatowego w Sylwestra

Szanowni Państwo, informujemy, że w Sylwestra 31 grudnia (wtorek) Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie będzie czynne do godz. 12.00.

Nabór na stanowisko urzędnicze do Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie

Starosta Dzierżoniowski ogłasza nabór na stanowisko podinspektora w Wydziale Urbanistyki, Architektury i Budownictwa w ramach umowy o pracę zawartej na czas określony.

Co na weekend w powiecie dzierżoniowskim?

Przed nami weekend przedświąteczny. Jeśli akurat nie robicie ostatnich zakupów i znajdziecie chwilę wolnego czasu, zachęcamy do skorzystania z propozycji wydarzeń organizowanych na terenie powiatu.

Budżet Powiatu Dzierżoniowskiego na 2020 rok przyjęty

17 grudnia odbyła się ostatnia w tym roku sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego. Rozpoczęła się ona od wręczenia podziękowań i gratulacji z okazji jubileuszu 10-lecia Bielawskiej Placówki Muzealnej.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze geodety ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości.