Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Styczeń 2020


Ferie 2020 w powiecie dzierżoniowskim

Dużymi krokami zbliżają się tegoroczne ferie. Poniżej przedstawiamy najciekawsze oferty na spędzenie zimowej przerwy od nauki na terenie naszego powiatu.

Warsztat Terapii Zajęciowej zaprasza

Warsztat Terapii Zajęciowej w Piławie Górnej zachęca wszystkie osoby niepełnosprawne do skorzystania z oferty Ośrodka. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zła jakość powietrza – ostrzeżenie

Departament Monitoringu Środowiska Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska – Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska we Wrocławiu informuje o prognozowanym na dzień 27 stycznia przekroczeniu poziomu informowania dla pyłu PM10 na terenie Dzierżoniowa.

Bal Starosty – informacja o odbiorze biletów

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie informuje, że osoby zapisane na Bal Starosty, który odbędzie się 1 lutego w sali Splendor w Bielawie, mogą odbierać bilety wstępu na to wydarzenie.

Co na weekend?

Przed nami weekend, a my tradycyjnie już prezentujemy najciekawsze propozycje na spędzenie wolnego czasu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Przekaż 1% swojego podatku na organizacje z powiatu dzierżoniowskiego

Każdy kto płaci podatki, nawet jeśli nie zarabia wiele, może przekazać jeden procent swojego podatku organizacjom pożytku publicznego. Często myślimy, że nie będzie to duża kwota, ale dla danej organizacji lub stowarzyszenia każdy grosz jest ważny i zostanie właściwie wydany.

Alert dotyczący zanieczyszczeń powietrza

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego we Wrocławiu informuje o przekroczeniu dopuszczalnego poziomu dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.