Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Luty 2020


Rusza sezon Retro Ligi

Za nami losowanie grup Retro Ligi sezonu 2020. W wydarzeniu, które odbyło się 24 lutego w siedzibie Muzeum Sportu w Warszawie wzięła udział również delegacja dzierżoniowskiej Lechji Lwów.

Spotkanie autorskie z Piotrem Lipińskim

Zapraszamy do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie na spotkanie autorskie z Piotrem Lipińskim. Zapowiada się duża dawka ciekawostek historycznych podanych w interesujący sposób.

Mediacje w Powiecie Dzierżoniowskim

W 2020 roku kontynuowana jest przez Powiat Dzierżoniowski akcja bezpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej dla mieszkańców. Nieodpłatna pomoc obejmuje nie tylko porady prawne, ale także mediacje.

Gratulacje dla Agnieszki Letniowskiej

W obecności Radnych i zaproszonych na sesję Rady Powiatu gości, wręczone zostały gratulacje dla Agnieszki Letniowskiej – młodej wokalistki z Bielawy.

Sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego

25 lutego odbyła się sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, której głównym tematem była sytuacja finansowa Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie.

Aktywne ferie IRON BULLS Bielawa

Podczas tegorocznych ferii zimowych zawodnicy i zawodniczki klubu UKS Iron Bulls Bielawa nie odpoczywali od zapasów. Uczestniczyli w sportowych szkoleniach, które odbyły się w Siedlcach, Poznaniu oraz Spalonej.