herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Nieruchomości na sprzedaż

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Powiat Dzierżoniowski ogłosił przetargi na sprzedaż trzech nieruchomości. Przetargi zostaną rozstrzygnięte w połowie maja.

Pierwszy przetarg dotyczy tzw. zameczku w Bielawie przy ul. Wolności 92. Obiekt obejmuje budynki dydaktyczne i gospodarcze po byłym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, a położony jest na działce o powierzchni 1,5 ha. Cena wywoławcza nieruchomości ustalona została na 1,7 mln zł. Przetarg odbędzie się 15 maja.

Szczegółowe informacje dotyczące obiektu oraz treść przetargu 

Kolejna nieruchomość to działka z budynkiem magazynowym w Roztoczniku o powierzchni 0,28 ha. Teren ma kształt zbliżony do trapezu, jest płaski częściowo zadrzewiony, porośnięty krzakami oraz trawą. Nieruchomość oznaczona została symbolem MN2 – mieszkalnictwo o charakterze jednorodzinnym. Cena wywoławcza – 45.000 zł. Termin przetargu – 19 maja.

Szczegółowe informacje dotyczące obiektu oraz treść przetargu 

Ostatnia nieruchomość, to działka niezabudowana położona w Dzierżoniowie przy ul. Piastowskiej o powierzchni 0,05 ha. Teren jest ogrodzony, płaski, częściowo zadrzewiony, porośnięty trawą. Przez działkę przebiega chodnik z kostki betonowej połączony z wewnętrznym parkingiem. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 40.000 zł. Przetarg odbędzie się 22 maja.

Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości gruntowej oraz treść przetargu 

Zainteresowane osoby zapraszamy do udziału w przetargach.