herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Archiwum: czerwiec 2019

Weekend na rolkach w powiecie dzierżoniowskim

Tradycyjnie już przed weekendem przedstawiamy propozycję kolejnej rekreacyjnej trasy, którą możemy pokonać w te wakacje.

Kondolencje od Samorządu Powiatu Dzierżoniowskiego

Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich z powodu śmierci Pani Marzanny Kamińskiej.

Mistrzowie Europy z powiatu dzierżoniowskiego

Dolny Śląsk został mistrzem Europy amatorów w ramach turnieju UEFA Region's Cup.

Minigolf w powiecie dzierżoniowskim

Jedyne pole do minigolfa w powiecie dzierżoniowskim zostało otwarte na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

Starostwo Powiatowe - rynek

Środki zewnętrzne dla Powiatu Dzierżoniowskiego

Powiat Dzierżoniowski otrzymał promesę od samorządu województwa dolnośląskiego na dofinansowanie zakupu sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz niezbędnego oprogramowania.

Absolutorium i wotum zaufania dla zarządu powiatu dzierżoniowskiego

W wyniku zmian ustawowych zarząd powiatu miał obowiązek przygotować i przedłożyć Radzie Raport o Stanie Powiatu Dzierżoniowskiego za 2018 rok.

UWAGA! Skrócone godziny pracy Starostwa

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z zapowiadanymi na najbliższe dni wysokimi temperaturami, godziny pracy Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zostają skrócone.

Zakończył się remont mostu w Piskorzowie

Jest nowy, bezpieczny i zapewnia swobodny przejazd samochodów bez ograniczeń wagowych. Remont, który trwał od 8 maja, został przeprowadzony sprawnie, bez utrudnień i półtora miesiąca przed planowanym terminem.

Uwaga na kolejną falę upałów

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informuje, że od 25 czerwca (od godziny 13.00) do 26 czerwca (do godziny 18.00), przewidywane są upały, w których maksymalna temperatura w dzień może osiągnąć od 30 do 34 stopni Celsjusza.

Ogłoszenie

O możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Klub Sportowy Niemczanka na realizację zadania publicznego z obszaru kultury fizycznej i sportu pn. „Turniej Super Piątek” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Gospodarstwo Marianówek najbezpieczniejsze w naszym regionie!

Zakończyła się regionalna odsłona XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", który organizowany jest pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Weekend na dwóch kółkach w powiecie dzierżoniowskim

Przed nami weekend, a my zachęcamy do spędzenia wolnych dni w sposób aktywny. Jako propozycję mamy kolejną trasę rowerową w powiecie dzierżoniowskim, tym razem oznaczoną szlakiem żółtym.