Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Czerwiec 2019


Minigolf w powiecie dzierżoniowskim

Jedyne pole do minigolfa w powiecie dzierżoniowskim zostało otwarte na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

Środki zewnętrzne dla Powiatu Dzierżoniowskiego

Powiat Dzierżoniowski otrzymał promesę od samorządu województwa dolnośląskiego na dofinansowanie zakupu sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz niezbędnego oprogramowania.

UWAGA! Skrócone godziny pracy Starostwa

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z zapowiadanymi na najbliższe dni wysokimi temperaturami, godziny pracy Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zostają skrócone.

Zakończył się remont mostu w Piskorzowie

Jest nowy, bezpieczny i zapewnia swobodny przejazd samochodów bez ograniczeń wagowych. Remont, który trwał od 8 maja, został przeprowadzony sprawnie, bez utrudnień i półtora miesiąca przed planowanym terminem.

Uwaga na kolejną falę upałów

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informuje, że od 25 czerwca (od godziny 13.00) do 26 czerwca (do godziny 18.00), przewidywane są upały, w których maksymalna temperatura w dzień może osiągnąć od 30 do 34 stopni Celsjusza.

Ogłoszenie

O możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Klub Sportowy Niemczanka na realizację zadania publicznego z obszaru kultury fizycznej i sportu pn. „Turniej Super Piątek” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.