Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Wrzesień 2020


Spotkanie z Krzysztofem Gajewskim w I LO

Krzysztof Gajewski pływał przez 48h w jeziorze, pokonując wpław prawie 110 km bez wychodzenia z wody. Pobił tym samym rekord Guinnessa w pływaniu długodystansowym w kategorii „The Longest Lake Swim”- najdłuższego dystansu pokonanego wpław, w wodach stojących.

Dzień Szpilek 2020

Drogie Panie, a może i również Panowie – już 25 września odbędzie się druga edycja akcji „Dzień Szpilek”, zainicjowanej przez Moliera 2.

Powiat Ma Talent

O tym, że młodzi mieszkańcy Powiatu Dzierżoniowskiego mają talent wiadomo nie od dziś. Co chwilę dowiadujemy się o sukcesach osiąganych w kulturze, sporcie i wielu innych dziedzinach przez lokalną młodzież.

Co na weekend w Powiecie Dzierżoniowskim?

Już niedługo upragniony weekend, a podczas niego odbędzie się na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego kilka interesujących wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem najciekawszych propozycji.

Regaty “Pod Żaglami Powiatu”

Już w najbliższą sobotę 19 września na przystani Bielawskiego Klubu Żeglarskiego „Wielka Sowa”, odbędą się I Regaty o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego „Pod Żaglami Powiatu”.

Wyroluj Raka 2020

Powiat Dzierżoniowski już po raz drugi przyłącza się do różowego miesiąca i 15 października organizuje happening pod hasłem „Wyroluj Raka”.