herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Archiwum: sierpień 2021

Sport i turystyka głównym tematem sesji Rady Powiatu

31 sierpnia odbyła się pierwsza po wakacyjnej przerwie sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego.

Letni Konkurs Fotograficzny „Powiat w Kadrze”

31 sierpnia mija termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu "Powiat w Kadrze".

Najpiękniejszy wieniec dożynkowy – wybrany

Znamy zwycięski wieniec dożynkowy, który został wyłoniony w ramach tegorocznej edycji Konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Dzierżoniowskiego.

Na zdjęciu ukazany jest pałac w Dobrocinie z otaczającym go stawem

Trasami Powiatu Dzierżoniowskiego

Wakacje dobiegają końca, a słoneczne, upalne dni odchodzą wraz z nimi. Warto jednak skorzystać z ostatnich wolnych chwil by spędzić czas na łonie natury.

Program Ochrony Środowiska dla Województwa Dolnośląskiego – wypełnij ankietę

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przystąpił do prac nad przygotowaniem aktualnej wersji Programu Ochrony Środowiska dla Województwa Dolnośląskiego.

SMS-owe oszustwa

Przestępcy wymyślają coraz skuteczniejsze metody okradania kont bankowych. Jak się przed nimi bronić ?

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Dzierżoniowie

Ośrodek Interwencji Kryzysowej działający przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie prowadzi działania o charakterze specjalistycznym  i pomocowym dla osób doświadczających przemocy oraz tych, które czasowo znalazły się w sytuacji kryzysowej.

Sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego – 31 sierpnia

Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego Jacek Grzebieluch zaprasza na sesję Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, która odbędzie się 31 sierpnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Świdnickiej 38.

UOKiK testuje tornistry

Książki, zeszyty, piórnik, kanapki, woda... Gdzie to wszystko pomieścić? Warto się zastanowić jaki tornister będzie bezpieczny i wygodny dla naszych dzieci.

W Góry Sowie po nowej nawierzchni

23 sierpnia odbył się odbiór techniczny drogi powiatowej w Kamionkach. Dzięki zrealizowanej w ostatnich miesiącach modernizacji, nową nawierzchnię zyskał 2,5 kilometrowy odcinek drogi.

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa pod hasłem "Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu".

Mobilne punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Powiecie Dzierżoniowskim

Zachęcamy do skorzystania z mobilnych punktów szczepień, które w najbliższym czasie dostępne będą na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego.